Notify log (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Size
fi: Koko

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Location
fi: Sijainti

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Duration
fi: Kesto

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä
