Notify log (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Size
hy: Չափ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
