Notify log (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Size
ku: قەبارە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Location
ku: شوێن

en: Medium
ku: مامناوەندی
