Notify log (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Size
mr: आकार

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Location
mr: स्थळ

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
