Notify log (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Size
oc: Talha

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Location
oc: Emplaçament

en: Medium
oc: Mejan

en: Static
oc: Estatic

en: Duration
oc: Durada

en: Missing
oc: Mancant
