Notify log (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Medium
ps: منځنى

en: Missing
ps: ورك

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
