Notify log (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Size
sv: Storlek

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Location
sv: Plats

en: Medium
sv: Mellan

en: Static
sv: Statisk

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Missing
sv: Saknas

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad
