Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Theme
be: Тэма

en: Error
be: Памылка

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана
