Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Error
bg: Грешка

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: The configuration has been saved.
bg: Настройките бяха запазени

en: Right
bg: Дясно
