Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག
