Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Theme
ca: Tema

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Justify
ca: Justifica

en: Alert
ca: Alerta
