Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Error
cs: Chyba

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: The configuration has been saved.
cs: Nastavení byla uložena.

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Alert
cs: Upozornění
