Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Error
da: Fejl

en: Bottom
da: Bund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Success
da: Succes

en: The configuration has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Speed
da: Hastighed

en: Justify
da: Justeret

en: Alert
da: Advarsel
