Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Center
de: Zentriert

en: Default
de: Standard

en: Top
de: Oben

en: Error
de: Fehler

en: Bottom
de: Unten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Message type
de: Nachrichtentyp

en: Success
de: Erfolg

en: The configuration has been saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Installed
de: Installiert

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Justify
de: Blocksatz

en: Alert
de: Alarm

en: Closable
de: Schließbar

en: Top Center
de: Oben Mitte

en: Missing!
de: Fehlt!
