Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Default
es: Por defecto

en: Top
es: Superior

en: Theme
es: Tema

en: Bottom
es: Inferior

en: Custom
es: Personalizado

en: Message type
es: Tipo de mensaje

en: Success
es: Éxito

en: The configuration has been saved.
es: Se ha guardado la configuración.

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Installed
es: Instalado

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Speed
es: Velocidad

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Justify
es: Justificado

en: Alert
es: Alerta
