Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Theme
eu: Tema

en: Error
eu: Errorea

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Speed
eu: Abiadura

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Alert
eu: Alerta
