Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Theme
fi: Teema

en: Error
fi: Virhe

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Success
fi: Onnistui

en: The configuration has been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Installed
fi: Asennettu

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Speed
fi: Nopeus

en: Justify
fi: Tasaa molemmat reunat

en: Alert
fi: Varoitus
