Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Theme
fr: Thème

en: Error
fr: Erreur

en: Bottom
fr: Bas

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Message type
fr: Type de message

en: Success
fr: Succès

en: The configuration has been saved.
fr: La configuration a été enregistrée.

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Installed
fr: Installé

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Speed
fr: Vitesse

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Justify
fr: Justifier

en: Alert
fr: Alerte

en: Closable
fr: Fermable

en: Missing!
fr: Manquant !
