Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Theme
gl: Tema

en: Error
gl: Erro

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Speed
gl: Velocidade

en: Justify
gl: Xustificado
