Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Error
hr: Greška

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: The configuration has been saved.
hr: Konfiguracija je sačuvana.

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Installed
hr: Instaliran
