Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Error
hy: Սխալ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված
