Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Theme
is: Þema

en: Error
is: Villa

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
