Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Theme
ja: テーマ

en: Error
ja: エラー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Installed
ja: インストール済み

en: Speed
ja: スピード

en: Justify
ja: 正当化する

en: Alert
ja: 警告
