Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Theme
jv: Tema

en: Error
jv: Salah

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Installed
jv: Dipasang
