Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Error
km: កំហុស

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
