Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
