Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Error
ku: هەڵە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
