Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Theme
mn: Загвар

en: Error
mn: Алдаа

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
