Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Error
my: အမှား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Justify
my: ညှိရန်
