Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Theme
nl: Thema

en: Error
nl: Fout

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Message type
nl: Berichttype

en: Success
nl: Succes

en: The configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Timeout
nl: Time-out

en: Speed
nl: Snelheid

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Alert
nl: Alarm

en: Closable
nl: Sluitbaar

en: Top Center
nl: Middenboven
