Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Theme
pl: Skórka

en: Error
pl: Błąd

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Success
pl: Sukces

en: The configuration has been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana pomyślnie.

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Speed
pl: Prędkość

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Test @type messages
pl: Testowanie wiadomości typu: @type

en: Noty Messages
pl: Wiadomości Noty

en: Settings to control noty messages
pl: Ustawienia kontroli wiadomości Noty

en: Noty.js library
pl: Biblioteka Noty.js

en: This is a @name message
pl: To wiadomość @name

en: And this is another one!
pl: A to jeszcze jedna!

en: This is not a noty message
pl: To nie jest wiadomość Noty
