Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Theme
ro: Temă

en: Error
ro: Eroare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Success
ro: Succes

en: The configuration has been saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Installed
ro: Instalat

en: Justify
ro: Uniformizat

en: Alert
ro: Alertă
