Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Theme
ru: Тема

en: Error
ru: Ошибка

en: Bottom
ru: Снизу

en: Custom
ru: Собственная

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Success
ru: Успешно

en: The configuration has been saved.
ru: Настройки сохранены.

en: ms
ru: мс

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Installed
ru: Установлено

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Speed
ru: Скорость

en: Justify
ru: По ширине

en: Alert
ru: Оповещение
