Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Theme
sl: Tema

en: Error
sl: Napaka

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Installed
sl: Nameščeno
