Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Theme
sv: Tema

en: Error
sv: Fel

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: The configuration has been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Installed
sv: Installerad

en: Speed
sv: Hastighet

en: Justify
sv: Justera

en: Alert
sv: Larm
