Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Theme
ta: தீம்

en: Error
ta: பிழை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Justify
ta: நேர்த்தி செய்

en: Alert
ta: சமிக்சை
