Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
