Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Theme
uk: Тема

en: Error
uk: Помилка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Success
uk: Успіх

en: The configuration has been saved.
uk: Конфігурація була успішно збережена.

en: ms
uk: мс

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Installed
uk: Встановлено

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Speed
uk: Швидкість

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Justify
uk: По ширині

en: Alert
uk: Застереження

en: @type messages
uk: Повідомлення @type

en: Top Center
uk: Верхній центральний
