Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Error
vi: Lỗi

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Success
vi: Thành công

en: ms
vi: mili-giây

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Justify
vi: Canh đều

en: Alert
vi: Báo động
