Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Theme
ar: حلة

en: Error
ar: خطأ

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Installed
ar: مثبت

en: Alert
ar: تنبيه
