Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Error
az: Səhv

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
