Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Theme
el: Θέμα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Success
el: Επιτυχία

en: The configuration has been saved.
el: Η παραμετροποίηση αποθηκεύθηκε.

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση

en: Alert
el: Συναγερμός
