Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Theme
et: Teema

en: Error
et: Viga

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Success
et: Õnnestus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Alert
et: Hoiatus
