Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Error
gu: ભુલ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Alert
gu: ચેતવણી
