Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Error
he: שגיאה

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Success
he: הצלחה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים
