Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Theme
hi: थीम

en: Error
hi: त्रुटि

en: Bottom
hi: तल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Alert
hi: चेतावनी
