Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Theme
hu: Smink

en: Error
hu: Hiba

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Success
hu: Sikeres

en: The configuration has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Installed
hu: Telepített

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Speed
hu: Sebesség

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Alert
hu: Riasztás

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Message text alignment
hu: Üzenet szövegének igazítása

en: How should the text inside the message be aligned
hu: Hogyan legyen igazítva a szöveg az üzeneten belül

en: And this is another one!
hu: Ez pedig még egy!
