Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Theme
id: Tema

en: Error
id: Kesalahan

en: Bottom
id: Dasar

en: Custom
id: Tersuai

en: Message type
id: Tipe pesan

en: The configuration has been saved.
id: Konfigurasi telah disimpan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Installed
id: Terinstal

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Justify
id: Rata kanan kiri

en: Alert
id: Peringatan

en: Top Center
id: Tengah Atas
