Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Center
it: Centro

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Theme
it: Tema

en: Error
it: Errore

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Message type
it: Tipo di messaggio

en: Success
it: Riuscito

en: The configuration has been saved.
it: La configurazione è stata salvata.

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Installed
it: Installato

en: Speed
it: Velocità

en: Justify
it: Giustificato

en: Alert
it: Avviso
