Noty Messages (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Theme
lt: Tema

en: Error
lt: Klaida

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm
